Pracovník - pracovnice oddělení technické přípravy výroby

Pracovní místo ( Pracovník - pracovnice oddělení technické přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK - PRACOVNICE ODDĚLENÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY
Pracovní náplň:
- příprava technologických postupů nově uváděných výrobků
- spolupráce na vývoji jednoduchých přípravků
- příprava podkladů pro cenové kalkulace
- podpora výroby
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
- znalost strojírenské technologie se zaměřením na svařované konstrukce
- znalost práce na PC (Excel, Word, CAD - nejlépe SolidWorks)
- samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se
- orientace v technické dokumentaci
- znalost NJ výhodou
Nabízíme:
- tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- finanční odměnu odpovídající odvedené práci
- možnost profesního vzdělávání
- systém firemních benefitů
- možnost ubytování a příspěvky na stravování
- Možnost přidělení podnikového bytu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187, 542 13 Jívka
- kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz, tel.: 499 829 823