vedoucí vychovatel Domova mládeže SOUs Vodňany

  • Vodňany

Pracovní místo ( vedoucí vychovatel Domova mládeže SOUs Vodňany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profese: Vedoucí vychovatel Domova mládeže SOUs Vodňany (zástupce ředitele pro domov mládeže)
Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II, 389 01 Vodňany (dále jen SOUs Vodňany) IČ 260 99 152

Pracoviště: Domov mládeže SOUs Vodňany, Jiráskova 112, Vodňany
Komu se hlásit: Mgr. Pavel Kotál, tel. 420 383 390 516, 721 724 707 e-mail: reditel@sousvodnany.cz
Strukturovaný pracovní životopis a vaši koncepci rozvoje domova mládeže zasílejte na uvedený e-mail nejpozději do 15. 3. 2020

Vlastnosti místa : vícesměnný provoz

Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek (20 hod./týden přímé pedagogické činnosti)

Pracovně právní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Vzdělání: VŠ/SŠ ukončené studium vychovatelství pro SŠ

Pracovní poměr: od 17. 8. 2020

Mzdové rozpětí: Celkový měsíční plat cca 40 000 Kč podle pedagogické praxe (tarifní rozpětí 29 740 až 34 930 Kč) a navíc příplatek za vedení a slušný osobní příplatek (§ 131 ZP) po 3 měsících trvání pracovního poměru

Vhodné pro: Pedagogické pracovníky s praxí a nejlépe s manažerskými zkušenostmi.
Požadavky:
- Bezúhonnost prokázaná výpisem z trestního rejstříku
- Pedagogická praxe podmínkou
- Manažerská praxe značnou výhodou
- Práce na PC (MS Office aj.) - zkušenější uživatel
- Řidičský průkaz sk. "B"
- Počet ubytovaných žáků v domově mládeže: 90 žáků; počet vychovatelů: 5 vychovatelů včetně vedoucího vychovatele
- Pracovní poměr na toto vedoucí pracovní místo se dle § 33, odst. 3 zákona 262/2006 Sb. (Zákoník práce) bude zakládat jmenováním.

Výhody:Příspěvek z FKSP na stravování (obědy)
Měs