Technik/čka zkušebny

Pracovní místo ( Technik/čka zkušebny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- záběh dmýchadel
- doplnění olejové náplně, namontování dmýchadla do zkušebního stavu, měření průtoku vzduchu, měření vibrací dmýchadla, měření teploty, zápis naměřených hodnot do Excel tabulek

Požadujeme:
- platné osvědčení vyhl.50/78 Sb.
- práce na počítači
- zodpovědný přístup k práci, flexibilita, samostatnost
- ochota pracovat v hluku - riziková skupina III.
-ochota pracovat v dvousměnném provozu, pracovní doba 6:00-14:00 hod. a 14:00-22:00 hod.

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- týden dovolené navíc
- dotované podnikové stravování, cena oběda 33,-Kč
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
Kontakt: telefonicky, e-mailem.