Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
Provádí příjem a výdej materiálu, surovin a vyrobených kusů
Naskladňuje a vyskladňuje ze skladu a do skladu pomocí programu SAP
Zodpovídá za stav skladových zásob na svém pracovišti
Požadujeme:
SŠ vzdělání, popř. vyučen
Znalost práce na PC
Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování
Odolnost vůči stresu
Znalost programu SAP výhodou
Praxe s VZV a platné oprávnění
Práce ve směnném nebo nepřetržitém provozu
Zaměstnanecké výhody: Dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání (mimo VM), příspěvek na doplňkové penzijní spoření, zdravotní dovolená až 3 dny ročně, 5 dní dovolené navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, výhodné volání do mobilních sítí (firemní tarif), poukázky do Ovocentra, poukázky do lékáren a wellness center, hrazené očkování proti chřipce.
Možnost prosloužení doby určité.
První kontakt: emailem.
ov. 29.4.