Učitel/ka v MŠ na zkrácený úvazek

Pracovní místo ( Učitel/ka v MŠ na zkrácený úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z:17.2.2020 a: 12.6.2020. Bílovec-pracoviště Stará Ves 144, příjme do zkráceného 30% pracovního poměru.Vhodné i pro absolventy.Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání pedagogického směru, ukončené maturitní zkouškou dle §6 Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů (ve znění zákona č. 383/2005 Sb., zákona č. 179/2006 Sb.,zákona č. 264/2006 Sb., zákona č. 189/2008 Sb., zákona č. 384/2008 Sb., zákona č.223/2009 Sb., zákona č. 227/2009 Sb.,zákona č. 422/2009 Sb., zákona č. 159/2010Sb., zákona č. 420/2011 Sb., zákona č. 198/2012 Sb. a zákona č. 333/2012 Sb.)Pracovní náplň:Vzdělávací a výchovná činnost směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků dětí v mateřské škole podle vzdělávacího programu. Požadavky:Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat a maximální samostatnost,znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. ( katalog prací) a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.,podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe,8.platová třída.Podání nabídky:Nabídka bude podána v českém jazyce, pouze elektronickou poštou ve formátu PDF na adresuzadavatele: reditel@zsbkom.cz.Nabídka musí obsahovat: Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,platný výpis z trestního rejstříku, kontaktní údaje,strukturovaný životopis s uvedením kontaktních údajů,souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb.Další informace:Praxe není podmínkou,práce na částečný úvazek,stálá pracovní doba, dělená směna.Nástup dle dohody.