Rozpočtář, přípravář - podlahové krytiny, interiérové dveře, obklady, dlažby

Pracovní místo ( Rozpočtář, přípravář - podlahové krytiny, interiérové dveře, obklady, dlažby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz
Požadavky: dobré komunikační a obchodní schopnosti, pracovní nasazení, časová flexibilita, uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, pečlivost, chuť učit se nové věci, praxe
na podobné pozici výhodou
Náplň práce: rozpočtování a příprava zakázek, zpracování cenových nabídek, zpracování dat, komunikace s oddělením nákupu a zákazníky
Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy, možnost home office, upravená pracovní doba, notebook

Možno na plný i zkrácený úvazek, uvedená mzda platí pro zkrácený úvazek cca 80 h měsíčně.