AKTIVIZAČNÍ A KULTURNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

  • Opava

Pracovní místo ( AKTIVIZAČNÍ A KULTURNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Víchová Pavlína Mgr., tel.: 737 273 243. Životopis a motivační dopis s uvedením aktivizačních programů pro naše seniory zašlete na e-mail recepce@vilavancurova.cz
Upozornění:
- pouze vybraní uchazeči budou písemně kontaktování k osobnímu pohovoru, který proběhne v měsíci březnu
- zasláním osobních údajů, uchazeč souhlasí se zpracováním osobních a citlivých údajů po dobu výběrového řízení
Požadavky:
- bezúhonnost podmínkou
- SŠ s maturitou (obor sociální, pedagogický nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.), případně VŠ obor edukační péče o seniory
- pozitivní vztah k seniorům, empatii, trpělivost při péči o seniory s Alzheimerovou demencí a jiným duševním onemocněním
- vhodné pro komunikativní a kreativní lidi s výtvarným či hudebním cítěním
- samostatnost a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, smysl pro týmovou práci
- uživatelská znalost práce s PC
Výhodou:
- předchozí zkušenost s prací v sociálních službách
- zkušenost s aktivizací (např. trénování paměti, jemné motoriky, výtvarné techniky, zahradničení, zpěv, hra na hudební nástroj)
- znalost programu Cygnus 2

Nabízíme:
- nástup od 1. 5. 2020 na plný úvazek, dlouhodobý zástup za mateřskou (cca 2 roky), s možností prodloužení na dobu neurčitou
- pracovní doba od 8.00 - 16.30 hod. (případně od 7.30 - 16.00 hod.)
- stravenky, 5 týdnů dovolené
- nástupní plat 18.500 Kč + motivační odměny 3000 Kč po zapracování
- možnost dalšího vzdělávání v oboru aktivizace a soc. péče

Náplň práce:
- zabezpečení a vedení zájmové činnosti pro klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním r