Referent vnitřního a správního odboru MěÚ Doksy

  • Doksy

Pracovní místo ( Referent vnitřního a správního odboru MěÚ Doksy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.

Náplň práce:
- projednávání agendy přestupků proti veřejnému pořádku, majetku a občanskému soužití,
agenda shromažďování a veřejných sbírek; agenda pohřebnictví - evidence hrobových míst, uzavírání nových a aktualizace stávajících nájemních smluv na hrobová místa, součinnost s odborem rozvoje při správě a údržbě městského hřbitova; agenda obecně závazných vyhlášek a veřejnoprávních smluv
Kvalifikační předpoklady:
- vysokoškolské vzdělání nejlépe právního či veřejnosprávního směru v bakalářském či magisterském (inženýrském) studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou. Poznámka: úředník je povinen do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru prokázat zvláštní odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 512/2002 Sb. Pro výkon agendy přestupků je k 1.1.2023 povinné vysokoškolské vzdělání, uchazeč s nižším vzděláním než Bc. tak bude muset nejpozději k 31.12.2022 dodatečné získání VŠ vzdělání doložit.
Ostatní požadavky:
- aktivní přístup, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost, důslednost, dobré vyjadřovací schopnosti; orientace v legislativě (správní řád), dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem); řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- Stravenky, sick days, 25 dnů dovolené
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Písemné přihlášky doručit do 16.03.2020 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové