Finanční účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.
Požadujeme:
" minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru
" znalost účetnictví
" výborná znalost práce s PC, zejména Word, Excel, pozitivní přístup k účetním systémům a k IT obecně
" spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost pracovat v zátěžových situacích, samostatnost v rozhodování, práce v kolektivu

Předmět činnosti:
" provádění finančních operací
" zpracování podkladů souvisejících s vystavováním vydaných faktur
" zajištění peněžního styku s bankovními institucemi
" příprava podkladů pro účetní závěrku, inventarizace účtů
" zpracování agendy spojené s vymáháním pohledávek

Nabízíme:
" nástup na pracovní poměr na dobu 1 roku s možností změny na dobu neurčitou
" fond pracovní doby 37,5 hod./týden
" mzda cca 27 tis. Kč + měsíční odměny 2.500 Kč
" 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, benefitní poukázky (kultura, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí, příplatky nad rámec zákoníku práce
" osobní růst každého zaměstnance možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace

Výčet požadovaných údajů a dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
" strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti
" kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" originál nebo kopie výpisu z evidence rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce
" vlastnoručně psaný motivační dopis/přihlášku

Přihlášky včetně požadovanýc