Asistent/ka expedičního oddělení

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Asistent/ka expedičního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Petit Lulu, s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem moderních látkových plen hledá nového člena týmu expedičního oddělení.
Náplň práce :
- vyřizování objednávek nejen z eshopu (fakturace, expedice, komunikace se zákazníkem)
- prezentace našich výrobků na veletrzích v rámci ČR
Požadujeme:
- znalost AJ, stačí písemná forma
- chuť pracovat, ochota učit se novým věcem
- pečlivost, spolehlivost
- zkušenost s látkovými plenami a účetním systémem Pohoda výhodou
Nabízíme:
- zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu
- práci v příjemném kolektivu
- práce v Jablonci nad Nisou na jednu směnu od 7:00-15:30h.
- stabilní zaměstnání, smlouvu v případě spokojenosti prodloužíme
- smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy
- zaměstnanecké výhody, stravenky, káva zdarma, zaměstnanecká sleva na naše výrobky

Své životopisy s krátkým motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail : simona.strnadkova@petitlulu.cz