BETONÁŘ / BETONÁŘKA

Pracovní místo ( BETONÁŘ / BETONÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 71140 Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci
- Místo výkonu práce: "Farářství, bytový projekt Hradec Králové"
- DPČ, příp PP na dobu neurčitou
- Požadujeme: ŘP sk. B, C - výhodou
- Náplň práce: betonářské práce (betonáže základových pasů, podkladních desek)
- Nabízíme: ubytování a dopravu zdarma
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až sobota 8:00 - 19:00) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Moravec Petr, tel.: 725 351 993, e-mail: alabama3cz@seznam.cz nebo se zastavte osobně, a to vždy v pondělí či středu v době 8:00 až 16:00 hod na adrese Mánesova č.p. 658/5a, 500 02 Hradec Králové 2