STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: "Farářství, bytový projekt Hradec Králové"
- DPČ, příp PP na dobu určitou (14.4.2020 - 12.7.2020)
- Požadujeme: ŘP sk. B, C - výhodou
- Náplň práce: zemní práce (zásypy, výkopy, hutnění)
- Nabízíme: ubytování a dopravu zdarma
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až sobota 8:00 - 19:00) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Moravec Petr, tel.: 725 351 993, e-mail: alabama3cz@seznam.cz nebo se zastavte osobně, a to vždy v pondělí či středu v době 8:00 až 16:00 hod na adrese Mánesova č.p. 658/5a, 500 02 Hradec Králové 2