ICT specialista

Pracovní místo ( ICT specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Mokrá 1289/1a, Chodov, 149 00 Praha 4
Kontakt: Mgr. Tereza Dolanská, e-mail: dolanska@ak-dolanska.cz
Požadavky: Magisterský titul v oboru elektrotechnika (informační technologie nebo telekomunikace);
Certifikát projektových manažerů PMP/IPMA (min. úroveň D);
Certifikát BS Husky Solution Architect / BS Husky Programátor;
Min. 15 let praxe v oboru vývoje software pro informační a telekomunikační systémy;
Min. 5 let praxe v manažerské pozici;
Min. 5 let praxe v projektech implementace aplikace inteligentních dopravních systémů (ITS);
Zkušenost s prací projektového manažera nebo vedoucího týmu, z toho min. 1 v oboru inteligentních
dopravních systémů (ITS);
Výborné organizační a vůdčí schopnosti;
Výborná znalost smluvních podmínek FIDIC, (Red Book, Yellow Book), a stavebního práva;
Výborná znalost AJ (slovem i písmem), výborná znalost jazyků bosenského, srbského a chorvatštiny
(slovem i písmem)