Speciální pedagog v oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ú

Pracovní místo ( Speciální pedagog v oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ú ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Senovážné náměstí č.p. 872/25, Praha
prvotní kontakt:Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Speciální pedagog v oddělení poradenských služeb a ústavní péče".
Speciální pedagog v oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče
Úvazek 1,00 (pracovní smlouva, 13. platová třída)
Požadujeme:
" VŠ vzdělání (zákon č. 563/2004 Sb., v platném znění, § 18 speciální pedagog),
" pedagogickou praxi min. 5 let v pozici speciální pedagog ve školském poradenském zařízení (PPP nebo SPC), popř. ve školním poradenském pracovišti,
" dobrou orientaci v oblasti regionálního školství a vzdělávání,
" výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost práce s rozsáhlejšími texty,
" velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet),
" zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti,
" občanskou a morální bezúhonnost.
Náplň práce:
" Metodická podpora školských poradenských zařízení (PPP a SPC),
" metodická podpora školních poradenských pracovišť,
" metodická podpora zařízení pro ÚV, OV a SVP,
" DVPP v dané oblasti (výcviky aj.).

Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a rela