REFERENTI PRO ÚSEK ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU

  • Hostomice

Pracovní místo ( REFERENTI PRO ÚSEK ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační požadavky pro výkon činnosti na obecném stavebním úřadu dle § 13a odst.2 zákona č.183/2006 Sb., o územní plánování a stavebním řádu (stavební zákon) v platném znění: Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje fyzická osoba, která má
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví. Další předpoklady: výhodou absolvování vstupního vzdělávání úředníka ÚSC, výhodou ověření zvláštní odborné způsobilost pro danou specializaci (musí složit dodatečně), uživatelská znalost PC (Office)+znalost psaní na stroji (PC), řidičský průkaz sk. B
Pravidla výběrového řízení najdete na stánkách města: www.hostomice.cz. Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení, stravenky, 3 dny sick days. Kontakt na výběrovém řízení.