Všeobecná a mzdová účetní s AJ

Pracovní místo ( Všeobecná a mzdová účetní s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na e-mail: prace@utpczech.cz

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici Accountant / Samostatná účetní.

Náplň práce:
Zpracování daní - DPH, daň z příjmu, silniční daň, atd.
Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur tuzemských a zahraničních platebních příkazů
Zpracování statistických výkazů a měsíčních reportů
Spolupráce na uzávěrkách, auditech a inventurách
Komunikace s institucemi
Samostatné řešení dílčích úkolů
Práce v programu Pohoda

Požadujeme:
Komplexní znalost účetnictví a mzdové agendy, orientace v souvisejících zákonech a předpisech
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
Praxe v programu Pohoda
Komunikativní znalost AJ nutná - denní komunikace se zahraničním vedením společnosti
Uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a loajálnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
Motivující platové ohodnocení
Výkonnostní a docházkový bonus
Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
Další vzdělávání v oboru
Jednosměnný provoz 7-16 hod
Mobilní telefon i pro osobní účely

Plat: 20 000 Kč - 35 000 Kč

Nástup možný ihned