Obchodní referent/ka se znalostí NJ

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka se znalostí NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mezní č.p. 3312/7, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
* denní komunikace se zákazníky, zákaznický servis
* zadávání základních informací o zakázkách do interního systému, práce se systémem a využívání jeho výstupů
* komunikace s kolegy z výroby
* zpracování objednávek jednotlivých zakázek
* zpracování poptávek a kalkulací
* příprava podkladů pro Obchodního ředitele k jednání
* příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv

Požadavky:
* SŠ vzdělání
* velmi dobrou znalost NJ - slovem i písmem!!!
* znalost AJ výhodou
* dobré uživatelské znalosti MS-Office, především Excel
* dobré ústní i písemné vyjadřovací schopnosti
* schopnost spolupráce v týmu, vlastní iniciativa a pečlivost
* příjemné vystupování a pozitivní vztah k zákazníkům
* znalost polygrafie výhodou

Informace:
* nástup DLE DOMLUVY
* nástupní mzda dle zkušeností
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 95Kč/směna
* zázemí stabilní společnosti
* O 2dny dovolené více na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční odměna v závislosti na plnění plánu společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349, emailem petra.klimova@severotisk.cz nebo svůj životopis odevzdejte u nás na vrátnici (adresa je Mezní 3312/7, 400 11 Ústí nad Labem).