Respondent/ka online

Pracovní místo ( Respondent/ka online ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?
Rádi byste si přivydělali?
Hledáme spolupracovníky na vyplňování elektronických dotazníků.
Staňte se součástí našeho online týmu a Vaše názory v online anketách ovlivní rozhodování významných firem, aby jejich nabídka co nejvíce odpovídala Vašim přáním a potřebám.
Ceny dotazníků jsou od 100 - 200 Kč.
Pokud Vás nabídka zaujala, zaregistrujte se prosím na našich webových stránkách www.dsanketa.cz.

Registrace je zcela zdarma. Po registraci Vám budou vždy zasílány průzkumy na Váš e-mail a propláceny za každý vyplněný dotazník.

Respondenty nabíráme po celé ČR/SR.
Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.
Nabízíme: flexibilní pracovní doba, práce z domu.