SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ SERVEROVÝCH A SÍŤOVÝCH TECHNOLOGIÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ SERVEROVÝCH A SÍŤOVÝCH TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup dle dohody
- Náplň práce: Správa serverových technologií na platformách Microsoft a Linux - operační systémy, aplikační servery. Správa databázových systémů. Správa zálohovacích systémů.
Konfigurace a správa síťových prvků. Komunikace s uživateli a řešení uživatelských požadavků.
Návrh a realizace technických řešení, plánování rozvoje IT infrastruktury. Vytváření specifikací pro nákup ICT technologií. Spolupráce na projektech. Komunikace s dodavateli technologií.
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání - vzdělání v oboru informatiky nebo elektro výhodou. Všeobecný rozhled v problematice ICT, ochota pracovat se širokým spektrem informačních technologií.
Praktické zkušenosti se správou serverových řešení na platformách Microsoft, Linux.
Znalost databázových systémů (MS SQL Server, výhodou znalost Oracle, MySQL, PostgreSQL).
Znalost síťových technologií (ISO/OSI, TCP/IP, switching/routing). Orientaci v prostředí virtualizační platformy VMware. Orientaci v cloudového prostředí M 365. Flexibilitu, komunikativní vystupování, proaktivní přístup a zájem učit se nové věci. Schopnost edukovat uživatele v problematice ICT. Schopnost samostatného řešení problémů a týmové spolupráce, analytické myšlení. Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
- Uchazeči předloží: Kopie dokladů o dosaženém vzdělání. Strukturovaný životopis s popisem odborné praxe
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené. Benefitní program tarifů mobilního operátora i pro rodinné příslušníky. Příspěvek na stravné nebo stravenky. Příspěvek na penzi