IWE ( Mezinárodní svářečský inženýr)

  • Trutnov

Pracovní místo ( IWE ( Mezinárodní svářečský inženýr) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

IWE ( MEZINÁRODNÍ SVÁŘEČSKÝ INŽENÝR)
Popis pracovní náplně:
•Dohled a kontrola platnosti zkoušek svářečů (oprávnění)
•Průběžná kontrola nastavovaných parametrů a technického stavu svař. agregátů, bodovek, agregátů pro nastřelování svorníků
•Tvorba WPS (svařovacích postupů) dle požadavků TPV
•Řešení problematiky ochrany kořene svaru při svařování ušlechtilých ocelí
•Spolupráce při stanovování technologických postupů svařenců, tvorba svařovacích návodek
•Návrhy svařovací přípravků
•Hledání nových svařovacích postupů a technologií ve vazbě na rozvoj výrobních programů
•Rozvoj technologií přípravy svarových ploch
•Dohled nad dodržováním pravidel zavedeného systému v oblasti zvláštního procesu svařování
•Spolupráce při vytváření nabídek svařenců, posuzování proveditelnosti svarových spojů u nabídek a následně u výrobních zakázek
•Průběžný dohled nad technologií svařování v KASPER KOVO a poskytování poradenství mistrům, technologům a výrobním dělníkům
•Kontrola výkresové dokumentace z hlediska technologie a postupu svařování – navrhuje změny a doplnění stávající výkresové dokumentace a spolupracuje při tvorbě nové VKD
Požadujeme
•Praxe v oboru minimálně 3 roky
•Technické znalosti
•Uživatelská znalost MS Office
•Znalost požadavků normy EN 15085-2
•Znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou
•Flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme
•nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další ..)
•dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•firemní benefity: 6.000 Kč roč