památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově

  • Kroměříž

Pracovní místo ( památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž, působnost pro celý Zlínský kraj
- náplň práce: zajištění agendy urbanismu a územního plánování na území Zlínského kraje, spolupráce na agendě přípravy a poskytování územně analytických podkladů, výkon odborné památkové činnosti v souladu se zákonem č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči v platném znění, agenda stavebních památek a památkově chráněných území, zpracovávání písemných vyjádření, odborná a konzultační pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost pro orgány samosprávy, státní správy, správce a projektanty, výkon památkového dohledu, tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu, další související činnosti včetně průzkumu památkového fondu a jeho prezentace.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru: architektura; zaměření na památkovou péči, dokumentace památek apod. výhodou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, znalost práce na PC, schopnost práce se stavební dokumentací, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost zvládat zátěžové situace, dobré komunikační dovednosti, trestní bezúhonnost. Výhodou: praxe v oboru památkové péče o nemovitý fond, případně praxe ve stavebnictví a veřejné správě, znalost zákona o státní památkové péči, schopnost komunikace v AJ.
- benefity: pět týdnů dovolené, služební mobil, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, volné vstupy do objektů ve správě NPÚ), pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení a ohodnocení dle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č.