Operátor výroby DPS

  • Boskovice

Pracovní místo ( Operátor výroby DPS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní Vaší práce bude:
oobsluha technologického zařízení ve výrobě desek plošných spojů

Očekáváme od Vás:
o manuální zručnost
o samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
o schopnost učit se novým věcem/postupům
o ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6 - 14 hod., odpolední 14 - 22 hod., noční 22 - 6 hod.)
o akceptování nárazové práce o víkendu

Nabízíme Vám:
o moderní, čisté pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
o zaškolení do technologie výroby plošných spojů
o zázemí stabilní, zdravé společnosti v oboru s velkým potenciálem
o dobré platové ohodnocení, prémie při plnění plánů
o benefity: 5 týdnů dovolené, profesní vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, jazykové vzdělávání, mateřská školka v areálu společnosti, sick days, aj.).
o dlouhodobou spolupráci

Nástup možný ihned.

První kontakt na mail: personalni@gatema.cz