MANAŽER/MANAŽERKA SVAZKU OBCÍ A CYKLOSTEZEK

  • Ústí nad Orlicí

Pracovní místo ( MANAŽER/MANAŽERKA SVAZKU OBCÍ A CYKLOSTEZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Smetanova č.p. 43, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- organizační řízení a koordinace zaměstnanců svazku Region Orlicko - Třebovsko (dále jen "ROT")
- činnosti spojené se zjištěním běžné činnosti svazku, obsluha běžných agend, zpracování výroční zprávy svazku, administrativa Programu obnovy venkova Pardubického kraje běžného roku, resp. cyklostezky
- informační servis pro členské obce, odborná podpora a poradenství obcím při výkonu veřejné správy
- výkon funkce pověřence GDPR pro smluvní partnery, správa cyklostezek svazku ROT
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz "B" a ideálně vlastní pojištěný automobil
- znalost práce s kancelářskou technikou (PC, kopírka, skartovačka)
- znalost sw Word, Excel, elektronické pošty, internetu
- orientace v internetových aplikacích
- práce s datovou schránkou
- praxe min. 3 roky
- znalost zákona o obcích
- orientace v právních předpisech týkajících se příspěvkových organizací a veřejné správy
- manažerské schopnosti a dovednosti
- samostatnost
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- kreativita
- vysoké pracovní nasazení
- výhodou praxe ve veřejné správě či administraci dotací či v administrativně-technické pozici
Možno dohodnout i pozdější nástup.
Možnost i zkráceného úvazku a ev. postupného přechodu na plný.
NABÍZÍME:
- týden dodatkové dovolené
- stravenky
- po nástupu postupné zapracování 3 - 6 měsíců
- pružná pracovní doba
- kultivované pracovní prostředí
LHŮTA, ZPŮSOB A MÍSTO DORUČENÍ PŘIHLÁŠEK:
Přihlášku s přílohami (životopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence trest