referent/ka posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence oddělen

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence oddělen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
referenta/referentky posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence
oddělení posuzování vlivů na životní prostředí odboru životního prostředí
Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: 1. 4. 2020 - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Koordinace státní správy na úseku posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence v působnosti kraje.
Konkrétně se jedná o souhrnné práce při zajišťování výkonu státní správy podle zákona o krajích, zákona o posuzování vlivu na životní prostředí (EIA) a zákona o integrované prevenci (IPPC) a všech prováděcích předpisů s nimi souvisejících. Vedení prvoinstančních řízení v těchto oblastech, příprava podkladů a stanovisek pro samosprávu JMK, vedení veřejných projednání EIA, jednání s provozovateli zařízení v režimu integrované prevence, kontrolní činnost, úzká spolupráce s ostatními odděleními odboru životního prostředí v oblasti ochrany ovzduší, odpadového hospodářství a vodního hospodářství.
Jedná se o rozmanitou práci v oblasti ochrany životního prostředí, pro kterou je v řadě případů typické široké zapojení veřejnosti.
Kontaktní pracovník: Ing. Jiří Hájek, vedoucí oddělení posuzování vlivů na životní prostředí odboru životního prostředí, telefon 541 652 621.
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokošk