Právník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Magistrát města Ústí nad Labem, Velká Hradební 2336/8, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- komplexní právní poradenství a konzultace v oblasti občanského, obchodního, pracovního správního práva, práva veřejných zakázek
- příprava a revize smluvní dokumentace
- účast na správních a soudních řízení vč. aktivního vedení soudních sporů
- příprava a revize vnitřních právních předpisů
- vymáhání pohledávek
Požadujeme:
- VŠ právnická fakulta
- schopnost rychle se učit a schopnost práce pod tlakem
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost
- praxe ve veřejné správě výhodou
Nabízíme:
- Platová třída 12 v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a nařízením vlády č. 222/2010 Sb.
- 5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravování, příspěvěk na dovolenou, ošatné, po zkušební době osobní příplatek, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, pravidelné odměňování.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.