PRACOVNÍK / PRACOVNICE MĚSTSKÉ KNIHOVNY VLACHOVO BŘEZÍ

  • Vlachovo Březí

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE MĚSTSKÉ KNIHOVNY VLACHOVO BŘEZÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:

vzdělání nejlépe knihovnického nebo pedagogického
zaměření
komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
bezpečná znalost práce na PC ( WORD, EXCEL, OUTLOOK, INTERNET,
FACEBOOK..), znalost pravidel SAFERINTERNET aj. znalosti v IT a ICT výhodou
schopnost týmové práce, zájem o práci
dobrá znalost české a světové literatury pro dospělé

Osobnostní požadavky:

komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost, odpovědnost, vztah k dětem, kreativita,
rétorická dovednost, organizační schopnosti, jazykové znalosti vítány, ochota se profesně
rozvíjet a rozvíjet činnosti jednotlivých oddělení, schopnost týmové práce, zájem o práci

Klíčová charakteristika činnosti knihovníka:

samostatné zajišťování chodu všech částí knihovny
- oddělení beletrie a naučné literatury pro dospělé
- oddělení beletrie a naučné literatury pro děti
samostatné zajišťování knihovnické, bibliografické, referenční a informační služby
samostatné organizování knihovního fondu
provádění revize fondu v zákonem stanovených lhůtách
zajišťování pokladních služeb dle požadavků zřizovatele (přijímání poplatků
stanovených Knihovním řádem a jeho ceníkem)
zajišťuje všemi způsoby a formami propagaci jednotlivých oddělení knihovny včetně
jejich činnosti, navrhuje, zajišťuje a organizuje akce jednotlivých oddělení knihovny
samostatné zajišťování vybraných kulturních akcí města

Předpokládaný nástup: dle dohody

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
platové podmínky dle Nař. vlády č. 341/2017 Sb., platová tř. 7
straven