Technik telekomunikačních zařízení

Pracovní místo ( Technik telekomunikačních zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Porážková 1132/42, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Nastupující technik je zařazen do pracovního týmu s Team Leaderem, který ho do prací zaškolí. Provádí instalaci a montáž telekomunikačních zařízení. Jedná se o práci ve výškách (odborně vyškolíme a vybavíme). Šikovný zaměstnanec, který předvede své schopnosti, postupuje rychle na vyšší pozice. Technik bude vyjíždět na pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa (3 týdny Německo, 1 týden volno). Pozice je vhodná také pro absolventy.

Požadavky:
- SŠ/SOU/SPŠ technické směru
- Elektro vzdělání výhodou (vyhl. 50)
- ŘP sk. B podmínkou
- Znalost cizího jazyka výhodou (AJ/NJ)
- Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- Samostatnost, pečlivost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Hlavní pracovní poměr
- Doprava a ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem
- Zajištění veškerých potřebných školení (práce ve výškách, ČČK, elektro školení apod.)
- Odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní příjem 25 000 - 35 000 Kč/měsíc)
- Stravné vypláceno v eurech (45 euro/den strávený v Německu)
- Prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy
- Služební cesty: Německo
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, notebook, prémie

Nástup ihned.