Referenti logistiky s angličtinou

  • Lešná

Pracovní místo ( Referenti logistiky s angličtinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENTI LOGISTIKY S ANGLIČTINOU
POŽADUJEME: min.1 rok praxe na obdobné pozici, znalost logistických procesů, aktivní
znalost AJ ( telefonáty, e-maily ), uživatelská znalost MS Office ( Excel ), samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti.
NÁPLŇ PRÁCE: import, zajištění objednávek, sledování skladových zásob, celkové zajištění expedic, tvorba DL, objednávky dopravy, řešení reklamací, komunikace se zákazníky
a dopravci v ČR, Německo, Španělsko, spolupráce s ostatními odděleními ve firmě.
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnání v moderní mezinárodní firmě, práce v příjemném kolektivu, příležitost k osobnímu a profesnímu růstu, příspěvek na
dopravu, motivační bonusy, stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní pojištění, až 25 dní
dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 556 674 011 v době od 8:00-14:00hodin nebo e-mailem na hpaprskarova@sonavox.cz