Řidič silničních motorových vozidel

  • Chlumec

Pracovní místo ( Řidič silničních motorových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" řízení osobního vozidla (Škoda Superb),
" odpovědnost za základní údržbu, denní ošetření a běžné opravy vozidla,
" odpovědnost za hospodárnost provozu vozidla a hlášení všech závad na vozidle,
" vedení příslušných dokumentů ke služebnímu vozidlu.
Požadujeme:
" bydliště v okrese Chomutov,
" platný řidičský průkaz skupiny B,
" dlouhodobá praxe, min. pět let, při řízení služebního vozidla (reference výhodou),
" dobrý zdravotní stav,
" znalost dopravních předpisů,
" ochota cestovat,
" komunikační schopnosti,
" nároky na spolehlivost a praktičnost,
" nároky na bezpečnost při řízení vozidla,
" výhodou vzdělání technického směru (min. střední odborné vzdělání, výuční list).
Nabízíme:
" nástupní mzda 134 Kč/hod. + osobní ohodnocení (po zkušební době),
" zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, stravenky, Flexi pass, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění a další,
" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky,
" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt:
na uvedený e-mail.