Recepční

  • Cheb

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ubytovna Cheb, Wolkerova 29, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:00-19:00 h). Náplň práce: práce na recepci ubytovny, případně pomoc s úklidem pokojů ubytovny (pouze v nutných případech), práce s PC na recepci, komunikace s ubytovanými, další činnosti spojené s chodem ubytovny. Požadujeme: pozitivní vztah k práci, tato práce Vás musí bavit, zodpovědnost, pracovitost, znalost českého jazyka (v případě zájemců z řad cizinců), spolehlivost, komunikativnost, schopnost učit se nové věci, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou - nikoliv podmínkou (např. RJ nebo jiný jazyk). Nabízíme: ubytovna Cheb má výbornou dopravní obslužnost (zastávka MHD hned vedle domu), vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 2 minuty chůze, v případě zájmu nabízíme ubytování pro naše zaměstnance přímo na ubytovně, ubytovna je z velké části po rekonstrukci, je zde příjemné prostředí pro práci, v ubytovně jsou převážně dlouhodobě ubytovaní pracující cizinci i Češi, což výrazně pozitivně ovlivňuje pracovní prostředí, které je stabilní a klidné. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 10:00-12:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis s fotografií).