Řidič/ka mezinárodní dopravy

Pracovní místo ( Řidič/ka mezinárodní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Realizace přeprav z České Lípy na pravidelné adresy v D (Arnsberg/Hamburg/Bremenhaven), NL (Tiel) a Rakousko

Hledáme spolehlivého a zkušeného řidiče pro přepravy na lehkotonážní soupravě solo truck + vlek. Jedná se o novou průjezdnou soupravu MAN TGL 12.250 automat, rok výroby srpen 2018.
(Salzburg, Wels) + určitý počet jednodenních příhraničních a vnitrostátních přeprav. Počátek i konec jízdy vždy v České Lípě. POZOR veškeré víkendy 100% volné, jezdí se pouze pondělí až pátek. Parkování vozidla v ČL nebo v Děčíně, případně v místě bydliště řidiče po dohodě. Požadujeme platné profesní osvědčení sk.C+E, školení řidiče, dig. kartu, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, dobrý zdravotní stav, slušné vystupování a korektní přístup i jednání. Velmi dobré platové (garantovaných 35tis čistého) i pracovní podmínky.

Kontakt: Pavel Polášek, tel. 724 096 044, e-mail: pavel.polasek@slemrspedition.com