Svářeč - zámečník

Pracovní místo ( Svářeč - zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zakládání staveb, a.s., zavedená stavební společnost se sídlem v Praze, zabývající se hlubinným zakládáním, beraněním a pracemi na vodních tocích, přijme do svého kolektivu: SVÁŘEČE - ZÁMEČNÍKA

Požadujeme:
vyučení v technickém oboru vítáno, ev. základní vzdělání
vlastnit platný svářečský průkaz-nutné
praxe v oboru, časová flexibilita, spolehlivost, ochota cestovat

Nabízíme:
zaměstnání ve stabilizované společnosti
ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance
cestovní náhrady včetně diet
5 týdnů dovolené

Hrubá mzda: cca 150 Kč/hod, možnost prémiového ohodnocení
Místo výkonu práce: Strojní dílny v Praze 4 - Libuši, Dobronická ul.

Nástup možný ihned.
Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu bezdekova@zakladani.cz nebo volejte vedoucího dílen pana Volfa - tel. 724 744 833