referent/ka živnostenského podnikání oddělení Krajského živnostenského úřadu odb

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka živnostenského podnikání oddělení Krajského živnostenského úřadu odb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje
Hledá vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení místa
referenta/referentky živnostenského podnikání oddělení Krajského živnostenského úřadu
odboru správního a Krajského živnostenského úřadu (pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc a mateřskou dovolenou)
Místo výkonu práce: Cejl 73, Brno
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11
Termín nástupu: co nejdříve, dle dohody
Charakteristika: práce v oblasti agendy živnostenského podnikání, podnikání v zemědělství, v oblasti cen, regulace reklamy, kontrola a metodická pomoc obecním živnostenským úřadům, možnost odborného růstu.
Kontaktní pracovník: Mgr. Miroslav Svoboda, vedoucí oddělení Krajského živnostenského úřadu, odbor správní a Krajský živnostenský úřad, telefon: 541 653 601.
Požadujeme:
˘ vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo v bakalářském studijním programu
˘ studijní obor: právo nebo veřejná správa
˘ znalosti oboru: živnostenské podnikání, podnikání v zemědělství, agenda v oblasti cen, regulace reklamy; problematika veřejné správy
˘ zvláštní odborná způsobilost při správě živnostenského podnikání (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
˘ vítána praxe ve veřejné správě
˘ dobrá uživatelská znalost MS Office
˘ analytické myšlení
˘ samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
˘ schopnost prezentace na veřejnosti
˘ vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
˘ ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané