Výzkumný a vývojový pracovník / Výzkumná a vývojová pracovnice na oddělení šlech

Pracovní místo ( Výzkumný a vývojový pracovník / Výzkumná a vývojová pracovnice na oddělení šlech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: VŠ, obor přírodovědný, zemědělský
Požadovaná praxe: výhodou

Náplň práce:
• zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni,
• aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání pro řešení mezinárodních projektů,
• řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv,
• zajištění provozu laboratoře reprodukce,
• publikace odborných a vědeckých článků.

Další požadavky:
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem,
• dobrá znalost práce s PC a MS Office (MS Excel, Word a PowerPoint),
• základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat,
• analytické myšlení,
• pečlivost a samostatnost,
• komunikativnost,
• ŘP sk. B.

Nabízíme:
• práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas),
• odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce,
• pružnou pracovní dobu,
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
• možnost pronájmu služebního bytu,
• příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu.

Nástup: dohodou
Mzda: od 30 000,- Kč

Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail:
petra.jungova@vuchs.cz
Kontaktní osoba: Bc. Petra Jungová, tel.: +420 583 392 247