obchodník/ce s NJ

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( obchodník/ce s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ratíškovice. Obchodník s NJ
Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník s NJ.
MACEK a SYN s. r. o. je česká rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou a montáží polypropylenových bazénů a zastřešení již od roku 1995. Doménou firmy je výroba kvalitních bazénů různé velikosti s pevnou konstrukcí, vybavených funkční technologií s komfortním ovládáním. V současné době působí na tuzemském, ale i na zahraničním trhu, a to především v Rakousku a v Německu. Rovněž zajišťuje náhradní díly ke stávajícím zařízením, servisní opravy a dodává veškeré bazénové příslušenství.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativní osobu (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, zájem o zahraniční obchod, časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty.
Poznámka: praxi na obchodní pozici uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme, 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání, péče o stávající zákazníky, specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení,vedení evidence zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí, administrativa