PERSONALISTA / PERSONALISTKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PERSONALISTA / PERSONALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup 1.3.2020
- Požadujeme: Min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, doložení dokladu o dokončeném studiu, trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů, ne starším než 3 měsíce, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), znalost programu VEMA výhodou, případně znalost jiného mzdového programu, znalost a přehled v oblasti pracovního práce, zákoník práce a související předpisy v platném znění, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, ochota učit se nové věci.
- Náplň práce: Komplexní vedení personální evidence a dokumentace související s nástupy a výstupy zaměstnanců, zajištění personálního servisu zaměstnancům i vedení organizace
Spolupráce se s externím zpracovatelem mezd, státní správnou, zřizovatelem apod.
Zpracování statistických výkazů a dalších úkolů dle potřeby organizace.
- Termín přijímání přihlášek do 25.2.2020, žádáme o zaslání aktuálního životopisu s dosaženou profesní praxí.
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou,odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; platová tř. 9, po zapracování osobní příplatek až do výše 7 000,-Kč ; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, další benefity do výše 13 000,-Kč.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mai