IT programátor

Pracovní místo ( IT programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Samostatně analyzovat, programovat, dokumentovat a udržovat aplikace
- Vytvářet a aktualizovat interní dokumentace a interní směrnice
- Spolupracovat při implementaci HW a SW
- Školit koncové uživatele IT
- Řešit IT/ICT projekty
- Spolupracovat v mezinárodním IT týmu

Požadavky:
- SŠ / VŠ vzdělání ( IT/ICT zaměření výhodou)
- Znalost programovaní (znalost PHP, JavaScript, HTML, CSS - výhodou)
- Znalost databáze - MS SQL, výhodou znalost databází - Access, FoxPro
- Základní znalosti o ERP systémech
- Znalost anglického jazyka - pokročilá úroveň (komunikace po telefonu, emailu)
- Znalost prostředí a nástrojů Office 365 výhodou
- Řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme
práci v mezinárodním IT týmu; pružnou pracovní dobu; týden dovolené navíc; roční bonus v případě splnění osobních cílů; cafeterii; stravování za zvýhodněnou cenu v areálu firmy; odborné a jazykové vzdělávání; příspěvek na penzijní připojištění; odměny za pracovní a životní jubilea