Provozní hospodářských středisek

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní hospodářských středisek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ HOSPODÁŘSKÝCH STŘEDISEK ( Krytý bazén, zimní stadion a letní koupaliště )
POŽADUJEME: pokročilá znalost práce na PC (správa pokladního systému, správa webových stránek), trestní bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku), komunikační a vyjednávací schopnosti, zkušenost s vedením kolektivu, samostatnost a přirozená autorita, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: řízení, organizace a plánování provozu krytého bazénu, zimního stadionu a letního koupaliště, řízení a organizace podřízených zaměstnanců, jednání se zákazníky, zajišťování objednávek a rezervací, vyřizování běžných reklamací s dodavateli, znalost pokladního a docházkového systému, odpovědnost za aktuálnost, úplnost a správnost provozních předpisů.
NABÍZÍME: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění ( po odpracování minimálně 1 roku ).
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na miroslava.wrzecka@stservis.cz