referent sociálních věcí - sociální pracovník

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( referent sociálních věcí - sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměření oboru studia v oblasti sociální práce nebo péče, praktické zkušenosti z oblasti sociální práce, sociální péče nebo správních činností ve veřejné správě vítány, zvláštní odborná způsobilost výhodou, znalost práce na PC (MS Windows), řidičské oprávnění skupiny B vítáno, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, důslednost, komunikační schopnosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce), schopnost a ochota dále se vzdělávat.
Informace o pracovním místě:
- druhem práce je zajišťování správních činností při výkonu přenesené působnosti na úseku sociálně-právní ochrany dětí
- pracovní poměr na dobu určitou (po dobu mateřské a rodičovské dovolené)
- místem výkonu práce je územní obvod města Jindřichův Hradec
- platové zařazení 10. platová třída
Předpoklady k podání přihlášky do výběrového řízení:
Obsah, přílohy, způsob a termín podání přihlášky:
Přihláška musí obsahovat, na jaké pracovní místo zájemce přihlášku podává, jméno, příjmení, příp. titul, datum a místo narození, státní příslušnost, číslo dokladu totožnosti, datum a podpis zájemce.
Přihlášku může podat občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR starší 18 let, je svéprávný, bezúhonný a zdravotně způsobilý, ovládá úřední jazyk a splňuje výše uvedené předpoklady pro dané pracovní místo.
K přihlášce se připojí:
- strukturovaný životopis obsahující dosavadní praxi a odborné znalosti a dovednosti týkající se požadovaných správních činností
- výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém stupni vzdělání.
Zp