QCS Project Lead Engineer

Pracovní místo ( QCS Project Lead Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

21442 Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Modrá karta
Místo výkonu práce: 28. října 3348/65, Ostrava
Kontakt: emailem, osobně na adrese společnosti 28. října 3348/65, Ostrava

Náplň práce:
1)QCS - Quality control system
-Znalost procesu papírenské výroby
-Aktuátory - funkce a provoz
-Procesní řízení regulátorů v řízení kvality papíru
-Provádění inspekce papírenského stroje
-Návrh optimalizace stroje
-Tunning parametrů dle požadavků zákazníka
2)QCS - Instalace měřících rámů
-Instalace a kalibrace rámů ABB SmartPlatform a NetworkPlatform
-Instalace a údržba senzorů - vlhkosti, gramáže, barvy a lesklosti
3)IT - server system
-Znalost virtualizace
-Instalace a správa WIN server řešení
-LAN - programování a správa
-Programování zákaznických požadavků v prostředí ABB 800xA

Požadavky
-Perfektní znalost angličtiny slovem a písmem
-Analytické schopnosti
-Výborná znalost MS Office
-5 let zkušeností v papírenském průmyslu - papírenský stroj
-Znalost technologie a procesů
-Znalost IT na pokročilé úrovni
-Znalost programování v automatizaci
-Znalost rámů ABB SmartPlatform a NetworkPlatform
-Znalost senzorů vlhkosti, gramáže, barvy a lesklosti v papírenském průmyslu

Benefity
-5 týdnů dovolené, přípěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook