Finanční účetní junior

Pracovní místo ( Finanční účetní junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Opavská 6230/29a, Ostrava-Poruba
Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis. Můžete jej zaslat emailem na knapkova@toptax.cz

TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o. zajišťuje zákazníkům komplexní vedení účetní, daňové a mzdové agendy.

Baví Vás účetnictví? Umíte si efektivně zorganizovat svou práci?
Pokud máte účetnictví opravdu rádi a chcete pracovat pro českou firmu se stabilním zázemím a kvalitními službami, čekáme na Vás!!
VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE PRECIZNĚ ZPRACOVANÉ ÚČETNICTVÍ VÁM SVĚŘENÝCH FIREM.

Očekáváme:
- znalost účetnictví a orientace v daňových předpisech
- ochotu pracovat s větším množstvím klientů
- znalost programu POHODA výhodou

Nabízíme:
- detailní zaučení, nebudete "hozeni do vody"
- zajímavou mzdu
- zvyšování kvalifikace
- stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu

Info o nás na webových stránkách www.toptax.cz
Pracovní doba: ranní směny od 7:00 do 15:00 hod. Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody: dobrý kolektiv, možnost být u expanze společnosti, příspěvky na pojištění, stravenky, kariérní růst, hrazená školení, vstupy do fitness center atd.