Obchodní referent/ referentka

  • Hrádek

Pracovní místo ( Obchodní referent/ referentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: osobní a telefonické jednání se zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí a další činnosti odpovídající pozici obchodní referent.
Požadujeme: ÚSO vzdělání s maturitou (stroj. zaměření výhodou), znalost práce na PC, jazykové znalosti (Aj, Nj) na komunikativní úrovni, komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat. Vhodné pro absolventy !!!
Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,- do 35.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000,- Kč/měs., + 3 dny dovolené, další benefity pro zaměstnance po odpracovaných letech, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Kontakt e-mailem nebo osobně (Po-Pá 7,00 -14,30): Honzíková Pavla, tel.: 371 765 736, e-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz