MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA/-KA

  • Opava

Pracovní místo ( MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Černocká Marie Mgr., tel.: 731 631 722, e-mail: cernocka@dcctyrlistek.cz
Požadujeme znalost kompletní agendy výpočtu mezd zaměstnanců, likvidaci cestovních příkazů, evidence ochranných prostředků zaměstnanců, zpracovávání statistických výkazů, sledování platných zákonů a vyhlášek, aktualizovat, tvořit směrnice a řády v oblasti mezd a personalistiky organizace.
Očekáváme samostatnost, flexibilitu, trestní bezúhonnost, praxe výhodou nikoliv podmínkou, ŘP sk. B.
Nabízíme zázemí stabilní organizace, zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, kulturu, podnikové stravování).