*TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( *TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TELEFONNÍ SPECIALISTA call centra v Bystřici nad Pernštejnem. Pracovní smlouva + neomezené bonusy
Jsme call centrum satelitní společnosti v centru Bystřice nad Pernštejnem,s přátelským prostředím a hledáme posilu na pozici TELEFONNÍ SPECIALISTA.
Staňte se součástí našeho týmu a ukažte co ve Vás je!
Něco o nás
• Jsme stále se rozšiřující společnost se zaměřením na prodej satelitní a anténní techniky v České republice a na Slovensku, sídlo společnosti je v Brně. Naše CC je poměrně nové. Klademe důraz na férové a seriózní jednání, jak k našim klientům, tak i k našim zaměstnancům.
Nabízíme
• Dlouhodobou spolupráci na HPP s možným nástupem IHNED.
• Neomezenou bonusovou složku dle výkonu
• Důkladné vstupní zaškolení a pravidelná nástavbová školení od zkušených profesionálů
• Motivační odměny navíc, stravenky, zvýhodněný telefonní tarif
• Menší kolektiv v příjemném prostředí, férové jednání
• Pracovní doba od pondělí do pátku
Náplň Vaší práce
• Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
• Vedení administrativy spojené s hovory
• Přijímání telefonických hovorů našich klientů
Hledáme
• Komunikativní a přátelské lidi se smyslem pro zodpovědnost
• Lidi, kteří si chtějí vydělat a mají zájem o dlouhodobou spolupráci
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Vaše životopisy zasílejte na : isouchopova@ziskejvic.cz
první kontakt - emailem nebo 8:00 – 15:30