skladník - prodejce

  • Strakonice

Pracovní místo ( skladník - prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením hledá
pro doplnění týmu kolegu na pobočku ve Strakonicích na pozici skladník-prodejce.
Náplň práce:
- manipulace, vyskladňování a přijímání zboží
- obsluha zákazníků, práce se čtečkou čárových kódů, technická podpora zákazníků
Nabízíme:
- práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti s možností osobního růstu
- jednosměnný provoz (prac.doba 6,30 - 15,00)
- motivující finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování ve formě stravenek (v hodnotě 110,-Kč)
- firemní akce, slevy na zaměstnanecké nákupy
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Plat od 20 000 - 23.000,-Kč - po zapracování prémie za dosažený výsledek
Požadujeme:
- SŠ nebo výuční list (elektro obor výhodou)
- znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
- příjemné vystupování, komunikativnost, fyzická zdatnost, samostatnost
VÝHODY: Stravenky, sleva na zaměstnanecké nákupy
KONTAKT: pouze e-mailem. Zasílejte svůj životopis na e-mail: zamestnani@biesse.cz