POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
- Místo výkonu práce: Selicharova č.p. 1419 - 1420, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12
- PP na dobu neurčitou, nástup 2.3.2020
- Náplň práce: pomocné stavební práce při revitalizaci byt. domu (přípravářské stavební práce, pomocné zednické práce, pomocné betonářské práce, manipulace stavebního materiálu, asistence hlavním stavebním pracovníkům)
- Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v kolektivu, schopnost vykonávat výškové práce, bezúhonnost
- Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce, fixní plat + bonusovou složku k výplatě v závislosti na kvalitě a rychlosti realizace, možnost využití firemního automobilu k dopravě (do práce, z práce) plně hrazeno zaměstnavatelem
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v době 9 až 15 hod), kontaktní osoba: Kořínek Pavel, tel.: 605 732 206, e-mail: mapako@mapako.cz