ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA - MECHANIK/MECHANIČKA

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA - MECHANIK/MECHANIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

telefonicky po - pá od 9:00- 15:00 tel. 702 180 874, e-mailem: romana.orctova@fhp-ww.com nebo osobně (úterý, čtvrtek od 12.00 hod. do 13.30 hod.).
Hlavní odpovědnosti:
- Instalace a seřizování strojů
- Práce s hydraulickými, pneumatickými a mechanickými zařízeními, havarijní a preventivní opravy strojů
Požadujeme:
- Praxe na podobné pozici, manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí, propracovaný systém firemního vzdělávání, možnost pracovat na nových projektech a zajímavých technologiích
Zaměstnanecké výhody: Obědy zdarma, stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na výrobky VIleda, vzdělávací kurzy a školení, hrazení lékařské prohlídky, roční bonusy, firemní akce.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.