RECEPČNÍ

  • Písek

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici recepční/ho se znalostí AJ a příjemným vystupováním.
Požadavky:
- SŠ vzdělání, praxe v komunikaci s lidmi nebo na pozici recepční výhodou
- znalost AJ (další jazyk výhodou)
- příjemné vystupování, upravený vzhled, spolehlivost, loajalita
- trestní bezúhonnost, bydliště v Písku a blízkém okolí
Základní popis práce:
- check-in, check-out hostů a vyřizování rezervací
- fakturace, práce s pokladnou, přijímání plateb
- zajištění nepřetržitého chodu recepce a hotelu
- vyřizování přání a stížností hostů
- zajištění chodu sauny a spolupráce při praní prádla
Vhodné i pro absolventy:
Informace o pozici:
- typ pracovního poměru: HPP, 12h směny (denní/noční, krátký/dlouhý týden), zkušební doba 3 měsíce
- nástup možný ihned 1.2.2020 (nebo dle dohody)
- mzdové rozpětí: základní mzda 20 000 Kč, + měsíční příplatky za práci o víkendu (25%) / v noci (10%) (cca 2000 - 3500 Kč dle odpracovaných směn o víkendech a v noci), po ZD měsíční prémie dle výkonu hotelu (cca 1000 - 2000 Kč), stravenky 100,- Kč/směna, členství v Harmony wellness clubu
Možnost dlouhodobé spolupráce i na dohodu o provedení práce.
Nabízíme: stravenky 100,- Kč/směna, členství v Harmony wellness clubu
V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií na email: plankova@hotelbiograf.com.