PROJEKTANT / PROJEKTANTKA STROJNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTANT / PROJEKTANTKA STROJNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: vypracovávání a projednávání přípravné dokumentace a projektů staveb a technologických zařízení, navrhování změn a rekonstrukcí provozů a projektů na nové uspořádání, koordinace zakázek, projednávání s příslušnými orgány a organizacemi, zajišťování funkce generálního projektanta a autorského dozoru na příslušných stavbách
- Požadujeme: ÚSO/VŠ technického směru, znalost projektování potrubních systémů, OK v CAD 2D/3D (Autodesk Plant), organizační a řídicí schopnosti při správě projektů, profesionalitu při jednání s úřady státní správy, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. "B", základní znalost AJ nebo NJ výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, možnost seberealizace a profesního růstu, příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků, pružnou pracovní dobu
cílové prémie a koordinační příplatky za vedení zakázek, příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, týden placeného volna navíc
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: pavel.psenicka@ateko.cz