Finanční účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. Bližší informace při osobním setkání.
Velkou výhodou je znalost účetnictví příspěvkové organizace. Jedná se o provedení a zodpovídání za správnou předkontaci účetních dokladů, účtování faktur, pokladny, předpis úhrad pohledávek. Účtování o majetku, kontrola majetku, účtování o opravných položkách, zpracování daňové agendy vč. DPH, kontrola zůstatku účtů po uzávěrkách a zpracování dokladové inventury. Nabízíme časovou flexibilitu, klouzavou pracovní dobu, výborné pracovní prostředí, obědy zdarma, služební telefon atd. Stabilní práce v městské organizaci.
Požadované dovednosti:
- znalost účetnictví příspěvkové organizace
- zkušenost s ACE design výhodou (ACE účto)
- práce na PC (MS Word, Excel)
- znalost podvojného účetnictví podmínkou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita